Plissé žalúzie – vynikajúca voľba pre moderný interiér

máj 2, 2023

Minimalistický štýl interiérovej tieniacej techniky pre ochranu pred slnkom a nechcenými pohľadmi. Jednoduchá údržba a široké spektrum voliteľných prevedení. Sú vhodné pre každý interiér, kde hľadáte elegantné a praktické riešenie. V tomto článku sa pozrieme na to, čo sú plissé žalúzie, ako fungujú a prečo by ste mali zvážiť ich inštaláciu.

Štýl Plissé žalúzií

Plissé žaluzie. Elegantný design okien v rodinnom dome

Keď je reč o plissé žalúziach, často spozornieme. Ide totiž o jeden z dizajnovo najčistejších spôsobov tienenia miestností. Dokonale doplnia každú izbu a štýl, od klasickej elegancie až po výraznu modernitu. Hodia sa do zimnej záhrady, obývačky, kuchyne, spálne či kúpeľne.

Farbičky, farbičky, farbičky…

Vzorkovník farieb na látku ktorá sa používa v žaluzií z plissé materiálu

Veľkou výhodou plissé žalúzií, je výber farebnosti a materiálov plissé. Viete ich nakombinovať s farebnosťou izby podľa farebnej palety na webe. Nie je problém dať staroružovú do detskej izby, tmavozelené do zimnej záhrady ku rastlinám alebo tmavú do kuchyne ku obkladu. Kreativite sa v plissé žalúziach medze nekladú.

Vhodné do každého okna (aj dverí).

Školská trieda v ktorej sú použité plissé žalúzií na strešných oknách

Vďaka flexibilite rozmerov sa skvelo hodia na ťažšie prístupné strešné okná, ale aj na veľké francúzske okná. Podľa potreby, si viete vybrať rôznú svetlo priepustnosť materiálu. Rôzne stupne priepustnosti sa hodia do rôznych izieb a rôznych okien.

Už žiadne lanká!


V niektorých interiéroch sa lanká nehodia. Či už kvôli domácim zvieratkám alebo deťom, ktoré sa za nemôžu vešať, a tak ich pokaziť. Vďaka plissé skladaniu látky v žalúziach sa nemusíte trápiť s lankami. Žalúzie jednoducho posuniete na požadované miesto. Je to prosté, ako keď na mobile posuniete článok nižšie.

Objednávka žalúzii ľavou-zadnou, treba len meter.

Screenshot stránky s objednávkovým formulárom a spôsobom akým merať, zamerať okno

Na stránke nájdete stručný návod na zameranie okna pri objednávke žalúzií. Keď si vyberiete parametre podľa seba, my sa vám do 24 hodín ozveme s cenovou ponukou. Prípadné zmeny, materiály či farby môžeme spolu odkomunikovať, a vybrať najlepšie riešenie. Pri zameraní šírky a výšky plissé žalúzie, meriame svetlosť otvoru okna, vrátane čierneho gumového tesnenia.

Keď si to zhrnieme, výhody plissé žalúzií sú:

  • jednoduchosť údržby
  • množstvo farebných prevedení
  • minimalistický dizajn
  • možnosť namontovať na akékoľvek okno
  • možnosť výberu priepustnosti svetla
  • neprehľadnosť, chránia vaše súkromie

Radi vám pomôžeme s výberom žalúzie, materiálu alebo farby! Stačí, keď sa nám ozvete cez kontaktný formulár. Tešíme sa, na spoločné projekty!

×